O mnie

Cześć i czołem!

Nazywam się Karolina Suślik.

Od zawsze łączyłam w sobie dwie cechy: potrzebę kreatywnego działania i nieustanną chęć planowania. Nie mogło być inaczej – zajęłam się strategią budowania marek. Chcąc usprawnić prowadzone kampanie i pobudzić zespoły projektowe do działania, zagłębiłam się w temat kreatywnych narzędzi projektowania i odkryłam… Design Thinking

Eureka!

Każda kolejna książka, prowadzone warsztaty czy testowane narzędzie stopniowo umacniały mnie w przekonaniu, że to po prostu działa! Szkoląc się pod okiem doświadczonych trenerów, w 2017 roku uzyskałam certyfikat Moderatora Design Thinking.

Metodę wykorzystałam m.in. do:

  • stworzenia koncepcji marki odzieżowej,
  • wypuszczenia na rynek nowych produktów,
  • przeprowadzenia rebrandingu produktu kosmetycznego,
  • organizacji eventu sportowego,
  • projektowania akcesoriów sportowych.

Zarażać kreatywnością

Persony, Customer Journey, matryca pomysłów… Jest tyle narzędzi, z których możemy korzystać! Dlatego pokazuję, że wystarczy kilka dobrze wykorzystanych karteczek Post-it, żeby pobudzić pozytywny power zespołu. Że owocna burza mózgów może całkowicie odmienić projektowaną usługę, a poznanie Klienta pozwala tworzyć niesamowite produkty!

A „po godzinach”…

Nieustannie dosiadam jakąś maszynę! Kraków przemierzam na skuterze, a gdy tylko odchodzę od komputera… szyję ubrania w ramach autorskiej marki Kocimetka. Weekendami plecakuję na V-Stromie, powoli przemierzając kolejne kraje Europy.